- Jess***Jones
- 2026/04/17
Chcesz lepszą cenę?
Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.
| Ilość | Cena jednostkowa | Ext.Cena |
|---|---|---|
| 1+ | $11.173 | $11.17 |
TG-5510CA-74N 54.0000M0 Specyfikacje techniczne
EPSON - TG-5510CA-74N 54.0000M0 Specyfikacje techniczne, atrybuty, parametry i części o podobnych specyfikacjach do EPSON - TG-5510CA-74N 54.0000M0
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Producent | Epson |
| Napięcie - Dostawa | 3.3V |
| Rodzaj | TCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Seria | TG-5510CA |
| oceny | - |
| Package / Case | 10-SMD, No Lead |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) |
| Wydajność | CMOS |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C |
| Atrybut produktu | Wartość atrybutu |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Surface Mount |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Funkcjonować | Enable/Disable |
| Stabilność częstotliwości | ±28ppm |
| Częstotliwość | 54 MHz |
| Obecny - Dostawa (Max) | 10mA |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | - |
| Rezonator bazowy | Crystal |
| Podstawowy numer produktu | TG-5510CA |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - |
| ATRYBUT | OPIS |
|---|---|
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0080 |
Trzy części po prawej mają podobne specyfikacje jak EPSON TG-5510CA-74N 54.0000M0.
| Atrybut produktu | ![]() |
|
|---|---|---|
| Part Number | TG-5510CA-74N 54.0000M0 | AC0603FR-072R43L |
| Producent | EPSON | YAGEO |
| oceny | - | AEC-Q200 |
| Podstawowy numer produktu | TG-5510CA | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - | - |
| Rodzaj | TCXO | - |
| Rozmiar / Wymiar | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Package / Case | 10-SMD, No Lead | 0603 (1608 Metric) |
| Rezonator bazowy | Crystal | - |
| Obecny - Dostawa (Wyłącz) (maks) | - | - |
| Wydajność | CMOS | - |
| temperatura robocza | -40°C ~ 85°C | -55°C ~ 155°C |
| Częstotliwość | 54 MHz | - |
| Całkowity zasięg ciągnięcia (APR) | - | - |
| Funkcjonować | Enable/Disable | - |
| Obecny - Dostawa (Max) | 10mA | - |
| Seria | TG-5510CA | AC |
| Wysokość - Siedzą (Max) | 0.067" (1.70mm) | 0.022" (0.55mm) |
| Stabilność częstotliwości | ±28ppm | - |
| Pakiet | Tape & Reel (TR) | Tape & Reel (TR) |
| Rodzaj mocowania | Surface Mount | - |
| Napięcie - Dostawa | 3.3V | - |
Twój adres e -mail nie zostanie opublikowany.
| Wspólne kraje Logistyczne odniesienie czasu | ||
|---|---|---|
| Region | Kraj | Czas logistyczny (dzień) |
| Ameryka | Stany Zjednoczone | 5 |
| Brazylia | 7 | |
| Europa | Niemcy | 5 |
| Zjednoczone Królestwo | 4 | |
| Włochy | 5 | |
| Oceania | Australia | 6 |
| Nowa Zelandia | 5 | |
| Azja | Indie | 4 |
| Japonia | 4 | |
| Bliski Wschód | Izrael | 6 |
| Opłaty za wysyłkę DHL i Fedex | |
|---|---|
| Opłaty za wysyłkę (kg) | Odniesienie DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Chcesz lepszą cenę? Dodaj do wózka i Prześlij RFQ Teraz skontaktujemy się z Tobą natychmiast.